قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی دریم اپس به دقت مطالعه نمایید.
استفاده از سامانه دریم اپس به این معنی است که تمام شرایط و ضوابط زیر را با دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام نموده‌‍‌اید.
قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دریم اپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
در صورتی که در قوانین مندرج، خدمات و سرویس‏‌های دریم اپس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده و امکان هرگونه استفاده از خدمات دریم اپس را دارد.
تعریف فروشنده:
محصولات ارائه شده، یا توسط دریم اپس از شرکت‌های معتبر و رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا توسط شرکت تولید و جهت استفاده بهینه مخاطب آماده شده است.
تمام حقوق مربوط به پخش و نشر این ویدئوها مربوط به شرکت دریم اپس بوده و هر گونه تکثیر و یا انتشار این ویدئوها جهت استفاده تجاری و یا غیرتجاری پیگرد قانونی خواهد داشت.
تمام نظرات بعد از ارسال بررسی شده و در صورتی که شامل توهین به ادیان، آداب و رسوم، قومیت، لهجه‌ها و یاالفاظ مغایر با عرف یا قوانین جمهوری اسلامی باشد از ثبت آن‌ها جلوگیری خواهد داشت.
کاربران باید از استفاده نامناسب به گونه‌ای که زیر ساخت‌های شرکت دچار مشکل شود پرهیز نموده و شرکت می‌تواند در صورت صلاحدید، دسترسی و عضویت این کاربران را محدود نماید.
تمام محتوای خدمات باند پهن دریم اپس بر اساس قوانین جمهوری اسلامی تهیه شده و لازم است استفاده و کاربرد این نرم‌افزار نیز مطابق با این قوانین باشد.